Prodloužená otevírací doba

Od 1. listopadu 2013 prodlužujeme otevírací dobu našeho kuchyňského studia. Protože si vážíme našich zákazníků, vycházíme tak vstříc jejich přání a každý den od pondělí do pátku nás můžete navštívit od 9.00 do 18.00. Pokud by vám nabízená otevírací doba nevyhovovala, zavolejte nám a dohodneme se individuálně na termínu který vám bude vyhovovat.

Myčka SIEMENS zdarma

Objednejte si od nás kuchyni a dostanete zdarma od nás špičkový model  myčky nádobí SIEMENS SN55M505EP. Přijďte k nám a rádi vám poradíme jak nejlépe zařídit vaši kuchyni. Těšíme se na vás.

Parní trouby – vyzkoušejte si vaření jako profesionál

Jeden z hlavních trendů při přípravě potravin je vaření v páře. Všichni zákazníci, kteří si parní troubu pořídili jsou z ní nadšení. Chválí si jednoduchou obsluhu, perfektní výsledky vaření a skvělou chuť připravovaných pokrmů. Každému zákazníkovi nabízíme praktické vyzkoušení 3 modelů parních trub, které máme vystavené na studiu. V každé troubě můžeme společně připravit vámi vybrané jídlo, abyste se přesvědčili před nákupem, jestli vám bude trouba vyhovovat. Modely trub pravidelně obměňujeme a tak představujeme zákazníkům nejkvalitnější modely na trhu. V současné chvíli můžete u nás vyzkoušet tyto modely:
SIEMENS HB36D585
ELECTROLUX EOB8851AAX 
MIELE DGC 6800
Přijďte si k nám vyzkoušet, jak vaří profesionálové.

MOBITEX 2013

Nové trendy: strukturované povrchy pastelových tónů skrývající dokonalou techniku, podtrhnuté indickým opalovaným mramorem
Také v letoším roce představuje nejnověší trendy na mezinárodním
veletrhu MOBITEX. Ve své expozici prezentujeme interiér obýváku a kuchyně, který na sebe plynule navazuje a vytváří tak jeden harmonický celek podtržený „obrazem“ z opalovaného mramoru. Celková barevnost interéru vychází z jemných pastelových odstínů béžové, šedé a okrové v kombinaci s tmavěhnědým přimořeným dubem. Aby barevná kombinace nepůsobila fádním dojmem, použili jsme na kuchyňské dvířka dýhované plochy s výraznou strukturou. V kuchyni je použita pracovní plocha z kompaktní desky, jejíž výhodou je 100% odolnost vůči
vodě, možnost zabudování dřezu zespodu a tím snadná údržba a vysoká hygiena při vaření. Jedná se o materiál budoucnosti – jeho cena je čtvrtinová oproti plochám z kompozitních materiálů, ale vlastnosti je s nimi srovnatelný.

1_imgp5803_mobitex_131_imgp5806_mobitex_131_imgp5811_mobitex_131_imgp5816_mobitex_13

 

 

Čerstvý vítr z Vídně

V březnu 2013 se na vídeňském výstavišti představili evropští výrobci interiérového vybavení trendy pro následující roky. Na Wohnen & Interieur 2o13 byly k vidění pastelové tóny s příměsí exotických doplňků a pomalý ústup bílé barvy na velkých plochách. Z interiérů zmizely prosklené skříně matným sklem, které nahradilo černé sklo jemně prosvětlené LED svítidly. Častěji se používají pracovní plochy z klasického vysokotlakého laminátu ohraněné ABS hranou nebo kompaktní desky. Ponurost a barevná střídmost která bude určující pro následují roky je výzvou pro české výrobce aby do svého sortimentu zařadily více jemných odstínů, béžové, okrové a šedé a zbavily své interiéry výrazného ornamentu ve formě tapet nebo grafoskla, které se nyní stává out.

2_img_1279_cr2_img_1280_cr

 

Feng Shui v Telnici

Mladá rodina, které právě přibyl další člen domácnosti, rekonstruovala obytné podkroví. Představa architekta o kuchyni se poněkud lišila od představy mladého páru. Důvodem pro změnu návrhu byly i reálné prostorové možnosti bytu. Ty přímo vybízely k řešení kuchyně do ,,U“ s poloostrůvkem, ke kterému je možnost se posadit. Kuchař a host jsou tak v blízkém kontaktu a díky širokému pultu má každý dostatek prostoru pro svoji činnost. Barevně kuchyně ctí přírodní tóny, kde základem je hnědá a tím nábytek doplňuje vinylovou podlahu v provedení dub. Praktický lakovaný lesklý povrch na dvířkách (odstín NCS S0907-Y30R) je rozdělen tmavou pracovní deskou (HPL Egger F148), která je také použita na výrazné ukončení poloostrůvku v prostoru. Celkový dojem z kuchyně však dotváří skleněný obkladový panel v červené barvě (Ral 3003). Tento svým teplým odstínem nevyčnívá při pohledu na sestavu, ale naopak, zjemňuje a zároveň zdůrazňuje elegantní vzhled. Vestavná trouba Whirlpool s funkcí přídavné páry a komínová digestoř Faber s šikmým uložením filtrů nad varnou deskou usnadňují vaření. Zajímavým doplňkem jsou světelná dna horních skříní, která svítí na dřez a pracovní plochu a také dovnitř skříně a tím vytváří za světelnou linii v horním patře sestavy.

Umíme vyrobit nejlepší restauraci v České republice

Na konci listopadu 2012 jsme zjistili, že Restaurace KOISHI v Brně na Údolní je nejlepší restaurací v České republice. Před čtyřmi lety jsme kompletně vybavovali její interiér a v současné chvíli pracujeme na dalších interiérových úpravách. Je nám ctí, že můžeme spolupracovat se špičkou v gastro oboru. Jankovi Martinkovičovi a lidem okolo něj moc gratulujeme a těšíme se z jejich úspěchu, ke kterému jsme také doufám naší prací přispěli.
Přijďte ochutnat nejlepší kuchyni v České republice pro rok 2013 do Restaurace KOISHI v Brně v Údolní ulici 11.
http://www.grandrestaurant.cz/top-10-absolutne/

4_36_23_original

Nebojíme se imitace

Při řešení interiéru bytu v Hustopečích u Brna byly předem jasně definovaná kritéria – moderní, avšak nadčasové řešení, kontrasty v barevném provedení, příjemný a osobitý styl. To vše jsme museli zohlednit v souvislosti s finančním limitem klienta.
Protože byt má slouží mladému páru, který preferuje jednoduchá řešení, navrhli jsme kombinaci materiálů z LTD (laminotřískových desek) a lakovaných ploch v lesklém provedení. Celý byt je barevně řešený tak, aby jednotlivé místnosti, od předsíně, přes kuchyni, pracovnu, obývací pokoj až po ložnici, tvořili jeden celek, avšak zároveň byly odlišné. Lakované lesklé plochy v odstínech hnědé příjemně doplňují dubovou kresbu dřeva a současně dostatečně kontrastují se zvoleným dekorem. I když jsou v interiéru použity bílé obložkové dveře a bílé podlahy, je byt moderní a díky nábytku, působí teplým a útulným dojmem.

5_hldc_web15_hldc_web25_hldc_web35_hldc_web45_hldc_web5

5_hldc_web6

 

Interiér domu – jednokmenová sesazenka

V létě 2011 jsme realizovali velký otevřený obytný prostor spojený s kuchyní, jídelnou a dřevěným dubovým schodištěm. Zákazník si přál použít škálu teplých pastelových tónů od béžové po tmavě hnědou v kombinaci s dubovou dýhou. Aby celý interiér působil harmonicky použili jsme na všechny prvky jednokmenovou dýhu tzn., že všechny interiérové prvky – dveře, obložky, skříně jsou nadýhovány dýhou z jednoho kmene stromu. Tímto řešením jsme docílili u všech ploch stejného odstínu a kresby a prostor tím získal na exkluzivitě. Použití jednokmenové sesazenky klade velké nároky na kvalitu výroby a její všestranost. Jen málo firem v našem oboru dokáže splnit tak náročné požadavky. Jsme rádi, že našim zákazníkům dokážeme přinést nejvyšší kvalitu, kterou dokáží ocenit.

1_snk_dvere_12_snk_kuchyn3_snk_kuchyn_14_snk_kuchyn_2

EUROCUCINA 2012 – Miláno

Každé dva roky se v italském Milánu koná veletrh EUROCUCINA – svátek všech kuchyňářů světa, kam se sjedou světové špičky v oboru a vystavují trendy, které pak ovlivňují design nábytku nad další roky.
Letošní rok se nesl ve znamení bílé a nevýrazných tónů béžové, šedé a hnědé. Všechny kuchyně jsou řešeny jako bezúchytkové. Na ústupu jsou exotické dřeviny a používají se převážné dýhované plochy z evropských listnatých dřevin – jilm, ořech, … Dizajnéři se stále víc snaží potlačit vzhled klasické kuchyně a chtějí, aby kuchyně spíš působila jako obývák. Už se nepoužívá na viditelných plochách pískované sklo, hliníkové rámečky, nerezové doplňky. Všechny spotřebiče se snaží schovat za dvířka. Pokaždé v Miláně nasajeme nové trendy a nápady,abychom je pak promítli do naší práce.

6_img_20606_img_21046_milano-benatky-2012-0406_milano-benatky-2012-1436_milano-benatky-2012-172

 

6_milano-benatky-2012-177

Další »

Novinky