KUCHYNĚ NA MÍRU - LEVNÁ NEBO DRAHÁ?

Často se nás zákazníci ptají, jestli kuchyně na míru bude finančně náročnější než klasická sektorová. Kuchyně na míru stojí stejně jako typová kuchyně, protože vám odpadají při výrobě jakékoliv příplatky za atypické skříňky, kterými výrobci standardního nábytku rádi vytahují peníze z kapes zákazníků.

Kuchyně na míru vám dává svobodu při plnění vašich snů a přání, jediné co vás omezuje je vaše fantazie, s kuchyní na míru se nemusíte ničemu podřizovat, správně si zvolíte výšku kuchyňské linky, aby se vám pohodlně pracovalo a nebolely Vás záda.

V kuchyni na míru bude každý prostor účelně vyřešený. Zároveň Vám nabízíme velkou škálu možností jak vyřešit pohodlný přístup do rohové skříňky, se kterými se většina výrobců standartizovaného nábytku trápí.

Každá výroba nábytku míru přináší nepřebernou škálu materiálů na dvířka, které můžou být v lesklém nebo matném laku, v jakékoliv ušlechtilé dýze nebo masivním dřevu. Zároveň se dokážeme přizpůsobit stávajícímu interiéru a sladit tak kuchyni s celým interiérem do posledního detailu.

A navíc výrobou kuchyně na míru získáváte jedinečný originál, který budete mít doma jenom Vy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ