Age explorer

Pomůže zažít pocit, jak se cítí omezený ve svém pohybu a vnímání 65ti letý člověk. Když si pořizujeme kuchyň, často vůbec nemyslíme na to, jak se nám časem práce v tradičně vybavené kuchyni osvědčí, až se naše kondice začne s věkem měnit.
Abychom byli schopni navodit ten správný pocit nedostatečnosti, existuje speciální oděv AGE EXPLORER. Na kolení a loketní klouby se umístí bandáže omezující pohyblivost, do speciálních kapes se na ruce a nohy umístí závaží a oblek je ušitý tak, aby byla omezen pohyb v rameních kloubech. Oblečeni ve speciálním oděvu pocítíme, jak nás opouštějí síly ve stále více ztuhlých a neohrabaných pažích i nohou. Ve speciálních rukavicích, uvnitř pokrytých vrstvou hrubého materiálu (suchý zip), máme v prstech méně citu nežli mladší lidé, a tu si uvědomíme, co je to artritida. Helma se se světle žlutým průzorem nám brání v rozhledu a ztěžuje schopnost rozlišovat barvy. Speciální sluchátka tlumí hlasy i zvuky.

Měl jsem možnost 20 minut prožít si všechna omezení v obleku a konstatuji, že je lepší, mít ve spodních skřínkách výsuvy místo polic. Na některé z výstav si můžete na stánku firmy BLUM oblek vyzkoušet, myslím, že ta zkušenost stojí za to.

cheap go right here sale.rainproof functioning certainly is the benefit of the best see this page in the world.