Kancelářský nábytek

Jaké vlastnosti by měl splňovat kancelářský nábytek? I když se to nezdá, vybavení kanceláře má nezanedbatelný vliv na naši produktivitu při práci. Nábytek v kanceláři by měl být maximálně praktický a vhodně uspořádaný, aby byl naším pomocníkem při jakémkoliv úkonu. 

Každý má však jiné požadavky. Někdo vyžaduje velkou pracovní plochu, jiný zase preferuje více úložných prostorů. Sériově vyráběný nábytek však mnohdy daná kritéria nesplňuje. Řešením je kancelářský nábytek na zakázku.

Zabýváme se výrobou kancelářského nábytku na míru. Postaráme se o kompletní výrobu, dodávku a montáž vybavení přesně dle vašich potřeb.

Kancelářský nábytek na míru 

Kancelářský nábytek má svá specifika, při výrobě je potřeba zohlednit. Zpravidla se věnujeme zakázkám kde je nejdříve potřeba zpracovat kancelářský nábytek na míru, jako jsou firemní recepce, odpočinkové místnosti, jednací místnosti a zázemí firem - kuchyňky, šatny a firemní fitness.

Klasický kancelářský nábytek - stoly, úložné skříně, židle jsou už tou nejsnadnější částí celého interiéru. Dokážeme v naší zakázkové výrobě doplnit už stávající interiér kanceláří o nový kancelářský nábytek ve stejném designu. Ušetříme tak velký objem finančních prostředků firmám, které se rozrůstají a potřebují postupně doplňovat kancelářský nábytek.

Pro lepší představu o konečném výsledku pro vás vyhotovíme grafický návrh, který rádi upravíme o vaše návrhy a požadavky. 

Kompletní vybavení kanceláří

Kancelářský nábytek není jedinou součástí naší dodávek, dodáváme kompletní dodávku, včetně výmalby, koberců, svítidel a dalších doplňků. Nabízíme i výrobu dveří na míru. Protože příjemné pracovní prostředí netvoří pouze kancelářský nábytek, ale funkční a esteticky ztvárněný interiér.

Na spokojenosti zákazníků nám velmi záleží, proto si můžete být jisti, že jsou naše výrobky zpracovávány pečlivě, a především z kvalitních materiálů.