Kuchyňské linky

Jak dlouho ta kuchyňská linka vydrží?

Často se nás zákazníci ptají, jakou životnost má kuchyňská linka.

Obecně se dá říct, že morální životnost kuchyně v západní Evropě je 8 let. To nám ale přijde málo. U nás v Brně navrhujeme a vyrábíme kuchyňské linyky a kuchyně na míru, tak aby vám kuchyně vydržela nejméně 25 let.

Jak to dokážeme?

Použijeme materiály a kování které snesou velké zatížení. Pracovní desku uděláme z kompaktní desky, která je 100 % odolná vodě, to znamená, že se nerozlepí působením vody jako klasická dřevotřísková deska. Dřez zabudujeme zespodu, aby nám nikde zbytečně nestála voda a dobře se čistil. Použijeme v kuchyňské lince dřez z velmi odolného granitu - směsi křemene a akrylátového pojiva. Granitový dřez se nikdy nepoškrábe, snese tepelné zatížení a je odolný vůči běžným chemikáliím v domácnosti.

Kuchyňský dvířka odolná vůči poškrabání

Dvířka uděláme z kvalitního nanolaminátu Fenix - jsou odolné vůči poškrábání a případné poškození se dá snadno odstranit nanohoubičkou namočenou ve vodě.

Použijeme kvalitní závěsy na dvířka a zásuvky s tlumením s doživotní zárukou. Zároveň kvalitní montáž kuchyňské linky a vyřešení všech detailů učiní kuchyňskou linku krásnou a téměř nezničitelnou.