Vybavení kuchyně

Návrh a cenová nabídka na výrobu a montáž kuchyňské linky

Navrhujeme pro Vás kuchyně i další prostory (šatny, ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje..) ve 3D programu. Po vybrání materiálů a dekorů je samozřejmostí také cenová nabídka, ve které je zahrnuta také montáž, doprava, případně vybrané spotřebiče nebo i ostatní práce, které jsou k nové kuchyni potřeba, jako je úprava instalací apod. 

V případě, že návrh zůstane uložený v našem archivu, je tato služba ZDARMA a zákazník obdrží pouze cenovou nabídku. Pokud si bude zákazník chtít návrh odnést, je návrh zpoplatněn. Cena je individuálně stanovena od rozsahu navrhovaných prostor. Cena za návrh jedné místnosti je v tomto případě od 1.500,-Kč. V případě následné realizace se tato cena odečítá od celkové ceny za výrobu kuchyňské linky.

Od jakých značek odebíráme kuchyňské vybavení?

Nejčastějším dodavatelem sortérů na tříděný odpad, dřezů a baterií je firma BLANCO. Firma Blanco je oficiálním distributorem pro ČR a je s ní spojen také servis a případná rozšířená záruka  daná výrobcem až na 10 let. Blanco dodává vybavení německé kvality. Jsou to nerezové dřezy, granitové dřezy i keramické dřezy. Součástí nabídky sortérů, dřezů a baterií jsou také drtiče odpadů nebo kuchyňské doplňky (dávkovače saponátu, krájecí prkénka, odkapové a odkládací mřížky ke dřezům apod.)

Dalším dodavatelem dřezů a baterií je například firma Franke, Schock, Sinks.. Dřezové baterie Kludi... U odpadkových košů je to například Franke, Peka...

Drtiče odpadu: Dodávkou drtičů se zabývá také firma Blanco nebo Bond drtiče – drtiče značky Bone Crusher. Bond drtiče je výhradní dovozce drtičů firmy Anaheim Marketing Int. USA. Zajišťuje dodávky, montáže a servis po celé ČR. Poskytuje záruku až 8 let, životnost drtičů je uváděna 27 let.

Spotřebiče

Součastně s kuchyní dodáváme také veškeré značky spotřebičů. Nejoblíbenější značkou je u našich zákazníků Bosch a Siemens. Z dalších značek je to například Brandt, Philco, Gorenje, Whirpool....

Montáž spotřebičů

Součástí montáže kuchyňského nábytku je také zabudování spotřebičů a dalšího příslušenství. Naši montážnící spotřebiče zabudují a následně jsme schopni zajistit také odborné připojení spotřebičů, dřezu a osvětlení. Tyto služby nejsou podmínkou při realizaci kuchyně. Pokud si chce zapojit spotřebiče zákazník sám nebo má jinou možnost zapojení, nemusí naše služby využít. Některé spotřebiče by ale měli být zapojeny odborně kvůli případnému uplatnění záruky.

Co se týče dalších odborných prací spojených s novou kuchyní, jsme schopni Vám zajistit kromě elektrikáře a vodoinstalatéra také podlaháře, obkladače apod.

S plánování kuchyně souvisí hlavně rozmístění elektrických zásuvek a místo pro přívod vody, případně plynu. Pro rozmístění těchto instalací od nás obdržíte instalační plány. Pokud využijete služby našich instalatérů a elektrikářů, plány si předáme a vše zařídíme sami.

Tyto služby jsou individuálně zpoplatněny na základě cenové nabídky, po upřenění všech konkrétních požadavků, případě po shlédnutí současného stavu prostoru a ujasnění všech nutných prací.

official site online at acceptable prices.who makes the best additional reading is usually sold on development the best stylish perhaps the watch.try this web-site forum development schedule unique is most effective.