Vybavení kuchyně

Návrh a cenová nabídka na výrobu a montáž kuchyňské linky

Navrhujeme pro Vás kuchyně i další části interiéru (šatny, ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje). ve 3D programu. Ke každému návrhu chystáme cenovou nabídku, ve která zahrnuje kompletní výrobu, zaměření, montáž, dopravu, vybrané spotřebiče nebo i ostatní práce, které jsou k nové kuchyni potřeba, jako je úprava rozvodů vody, elektrické energie, plynu, sádrokartonové podhledy, podlahy, apod.

Návrh interiéru je ZDARMA, k ničemu zákazníka nezavazuje. Pokud si bude zákazník chtít návrh odnést, je návrh zpoplatněn. Cena je individuálně stanovena od rozsahu navrhovaných prostor. Cena za návrh jedné místnosti je v tomto případě od 1.500,-Kč. V případě následné realizace se tato cena odečítá od celkové ceny za výrobu kuchyňské linky, tedy je záloha na dodávku kuchyně.

Od jakých značek odebíráme kuchyňské vybavení?

Kvalitním dodavatelem sorterů na tříděný odpad, dřezů a baterií je firma BLANCO. Blanco je německý výrobce s více jak 50 letou tradicí s typickou precizní německou kvalitou. V jejich sorimentu najdete nerezové, granitové i keramické dřezy. Součástí nabídky sortérů, dřezů a baterií jsou také drtiče odpadů nebo kuchyňské doplňky (dávkovače saponátu, krájecí prkénka, odkapové a odkládací mřížky ke dřezům apod.)

Dalším dodavatelem dřezů a baterií je například firma Franke, Schock, Sinks. Dřezové baterie Kludi, Hansgrohe, Hansa, Grohe. U odpadkových košů je to například Franke, Peka, Ninka.

Drtiče odpadu: Dodávkou drtičů se zabývá také firma Blanco nebo Bond drtiče – drtiče značky Bone Crusher. Bond drtiče je výhradní dovozce drtičů firmy Anaheim Marketing Int. USA. Zajišťuje dodávky, montáže a servis po celé ČR. Poskytuje záruku až 8 let, životnost drtičů je uváděna 27 let.

Spotřebiče

Součastně s kuchyní dodáváme také veškeré značky kuchyňských spotřebičů. Nejoblíbenější značkou je u našich zákazníků BOSCH a SIEMENS. Z dalších značek je to například MIELE, AEG, ELECTROLUX,  GORENJE, s pětiletou zárukou Brandt taktéž s prodlouženou zárukou, Philco, Whirpool.

Montáž spotřebičů

Součástí montáže kuchyňského nábytku je také zabudování spotřebičů a dalšího příslušenství. Naši montéři spotřebiče zabudují a následně také zajistíme odborné připojení spotřebičů, dřezu, baterie. Pokud si chce zapojit spotřebiče zákazník sám nebo má jinou možnost zapojení, nemusí naše služby využít. Některé spotřebiče by ale měli být zapojeny odborně kvůli případnému uplatnění záruky.

Co se týče dalších odborných prací spojených s novou kuchyní, jsme schopni Vám zajistit kromě elektrikáře a vodoinstalatéra také podlaháře, obkladače, sádkrokartonáře.

S plánováním kuchyně souvisí hlavně rozmístění elektrických zásuvek a místo pro přívod vody, případně plynu. Pro rozmístění těchto instalací od nás obdržíte instalační plány. Pokud využijete služby našich instalatérů a elektrikářů, plány si předáme a vše zařídíme sami.

Tyto služby jsou individuálně zpoplatněny na základě cenové nabídky, po upřesnění vašich konkrétních požadavků.