Výroba nábytku

Hledáte nábytek, který by zcela naplnil vaše představy o moderním a praktickém vybavení do domácnosti? Už nehledejte, řešení je jednoduché. Díky nábytku na míru docílíte přesně požadovaného vzhledu, jenž je doprovázen také kvalitou materiálů a praktickým řešením, které vám usnadní běžné činnosti.

Nábytek vyráběný v Brně

Často se nás zákazníci ptají jestli prodáváme italský nebo německý nábytek. Odpověď je vždy stejná - výroba nábytku je naše. Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, jehož převážnou část vyrábíme přímo v Brně.

Cílem naší snahy je, abychom nábytek vyráběli co nejblíže zákazníkovi. Výroba nábytku na míru je složitá a dopravovat jej přes půl Evropy nám přijde zbytečné, a především neekologické, a právě proto zastáváme názor, že většina nábytku by se měla vyrobit v místě, kde bude následně sloužit.

Za poslední desetiletí se výroba nábytku rapidně změnila, přibyly číslicově řízené stroje, ale i tak se při výrobě nábytku spoléhá na šikovnost českých rukou. Výsledkem je precizně a kvalitně vyrobený nábytek, který bude sloužit vašim potřebám dlouhou dobu.

Nechte montáž Vašeho nábytku na nás

Výroba nábytku není jenom práce na dílně ale také práce na montáži, uvědomujeme si kvalitně namontovaný interiér dělá 60 % úspěchu celého díla, proto se při výrobě nábytku zaměřujeme na pečlivost montáže a pozáruční servis v Brně a širokém okolí.

S nástupem moderních materiálů jako jsou umělý kámen, kompaktní desky, výroba nábytku vyžaduje kvalitní strojní vybavení a dobře proškolené pracovníky ve výrobě. Školení našich zaměstnanců věnujeme velkou pozornost, protože víme, že bez kvalitně zpracovaných detailů by celá výroba moderního nábytku nemohla úspěšně fungovat.

Pečlivě pro vás sledujeme také nejmodernější trendy v oblasti výroby nábytku, a to nejen z hlediska designu, ale také technologií a materiálu. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, rádi vám poradíme.