Kvalitní materiál

Moderní design

Poctivé řemeslo

Kuchyně na míru, zařizování kompletních interiérů na klíč

Nikdo nechce mít stejnou kuchyňskou linku jako stovky dalších zákazníků. Stále častěji naráží naši klienti na přísnou typizovanost nabízených kuchyňských linek. Často se stane, že ve Vaší kuchyni chybí pár centimetrů, aby se vešla skříňka, nebo naopak vám někde v rohu pár centimetrů přebývá. A každý ví, že v malém bytě se za každý úložný prostor navíc platí zlatem. To u nás ale nemusíte. Naše kuchyně navrhujeme a vyrábíme každému klientovi na míru bez navýšení ceny a nesmyslných příplatků za atypické rozměry. Kvalita našich výrobků je s marketovou nesrovnatelná. Zajišťujeme samozřejmě i montování nábytku. Vám ubude práce a my máme jistotu, že vše perfektně sedí, jak má.

Nespecializujeme se ovšem jen na kuchyně. Nabízíme Vám zakázkovou výrobu a zařizování interiérů na klíč. Specializujeme se na kvalitní materiály a jejich precizní zpracování. Mimo stovek zrealizovaných kuchyňských interiérů za nás mluví spokojení zákazníci. Máte problém sehnat skříňku do úzké chodby nebo do rohu, který nemá pravý úhel? Rádi ho vyřešíme. Přijedeme, zaměříme a vyrobíme nábytek na míru. Sladíme nábytek ve Vašem bytě do jednoho stylu podle Vašich představ tak, abyste se doma cítili příjemně. Do našeho portfolia patří i výroba a montáž interiérových dveří, které mohou každý pokoj pozvednout ještě o stupeň výš.

Ergonomie nám není cizí. Vždy se vám budeme snažit nabídnout to nejlepší dispoziční řešení, které bude respektovat vaše požadavky a přání na nábytek, se kterým budete žít vy. Díky poctivé práci a použití kvalitních materiálů včetně kování, které snese skutečně velké zatížení, vám naše výrobky vydrží opravdu dlouho. Taková kuchyně s vámi může být klidně i 25 let. Pracovní desky jsou voděodolné a dobře se čistí, granitové dřezy se zase nikdy nepoškrábou. Na dvířka používáme speciální nanolaminát, který je taktéž odolný poškrábání. Pokud se ale stane, snadno to napravíte nanohoubičkou namočenou ve vodě. Vše montujeme pouze na kvalitní závěsy a zásuvky jsou opatřeny tlumením, na které je dokonce doživotní záruka. S námi opravdu neriskujete. Dostanete kvalitní výrobky za rozumnou cenu, která vám budou sloužit dlouhé roky.