Vestavěné skříně

Nejčastější stesk majitelů nových bytů a rodinných domů je, že mají nedostatek úložných prostorů. Vybavení z běžných obchodů většinou neposkytuje takový úložný prostor, který by jejich majitele dostatečně uspokojil. Praktickým řešením, které poskytuje variabilitu provedení a moderní vzhled, jsou vestavěné skříně. 

Vestavěná skříň je dobré řešení pro přehledné ukládání velkého množství oděvů a věcí. Výhoda vestavěné skříně je v tom, že dokáže prostor využít od podlahy až ke stropu. Posuvné dveře při otvírání nezabírají prostor a vestavěná skříň je tudíž vhodná do úzkých chodeb, do ložnic nebo dětských pokojů, kde by otevíravé dveře zabíraly prostor.

Velký výběr materiálů a doplňků do vestavěné skříně

Materiály na vestavěné skříně jsou od tradičních jako jsou barevné skla nebo laminované desky v dekoru dřeva a pastelových barev po elegantní dýhu strukturované dřevěné desky z exotického dřeva nebo kůži. Vzájemné kombinování materiálů ve dveřích vestavěných skříní dává možnost do detailu sladit celý interiér.

Vnitřní vybavení skříně ergonomicky využívá prostor pomocí výsuvných drátěných košů, ve kterých uložené prádlo větrá, sklopné šatní tyče dobře obslouží horní část vestavěné skříně. Nejrůznější držáky kalhot, kravat a opasků přispívají k přehlednosti a pořádku ve skříni. Vestavěná skříň je efektivní využití úložného prostoru u vás doma.

Vestavěné skříně dodáváme po celé České republice

Zabýváme se výrobou, dodávkou a montáží vestavěných skříní na zakázku  nejčastěji v Brně ale skříně dodáme po celé České republice. Dokážeme vyrobit nábytek, který uspokojí vaše představy, a zároveň poskytne dostatek úložného prostoru.  

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy maximálně uspokojit jeho požadavky. 

Pro výrobu nábytku používáme kvalitní  certifikované materiály a moderní výrobní technologie, neboť jedině tak lze dosáhnout  kvalitního výsledku. 

Kromě vestavených skříní vyrábíme i kuchyňské linky na míru, kancelářský nábytek a dveře.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.